Kurumsal

Hakkımızda

Uzun yıllardır tıp dünyasına katkılarıyla tanınan sağlık alanındaki tüm klinisyen, öğrenci ve yardımcı sağlık personeline profesyonel olarak hizmet veren, anadolu Tıp Kitabevi kataloğunda yer alan 2000’in üzerinde kitap, dergi, poster ve kılavuzlarıyla Türkiye’nin en köklü ve saygın tıp yayınevlerinden biridir.

Hızla değişen tıp dünyasına ayak uydurup, çağdaş ve sağlıklı toplumlar seviyesinde kalabilmenin yolunun bilgiden geçtiğinin bilinciyle onlarca branşta binlerce kitap yayımlamıştır. Projelerinin tamamında alanında saygın ve önemli bilimadamları ve yazarlarla beraber hareket ederek, en mükemmelini oluşturmayı ilke edinmiştir.

Anadolu Tıp Kitabevi, kurulduğundan bu yana ülkemize tıp alanında etkin bir biçimde katkıda bulunmayı amaç edinmiş ve bugün öğrenci kitaplarından, branş kitaplarına, sosyal sağlık kitaplarından poster ve kılavuzlara kadar tıbbın pek çok alanında yayım yaparak Tıp yayınevleri içindeki saygın yerini almıştır.

Anadolu Tıp Kitabevi, sağlık alanındaki çeşitli dernek ve kuruluşlarla ortak projeler yürütmektedir.Anadolu Tıp Kitabevi, tüm sağlık çalışanları için sadece kitap satın aldıkları yerler değil, bilgi ve tecrübelerini paylaşmak için oturup tartıştıkları birer bilgi evi durumundadır.


Başa dön
EnglishTurkish